Kurumsal

HAKKIMIZDA

2003 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Beyoğlu Evleri, kuruluşundan itibaren süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Beyoğlu Evleri, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Firmamız kurulduğundan itibaren bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Beyoğlu Evleri’nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Beyoğlu Evleri ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ve fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturulmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. 
 

GİZLİLİK İLKESİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Vekiller İçin Korunması Kanunu ("KVK Kanun") ile gerçek kişilerin "Kişisel Verilerinin" işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuzdan emin olmak her türlü güncel bilgiler "Kişisel Veri" olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta, ya da daha büyük önem taşımakta kalmak, mevzuata uygun şartlarda uygun şartlarda saklanacaktır.